1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВФП АД Осигурително брокерско друштво

Дискусија во 'Барање работа' започната од RAF Camora, 20 март 2018.

 1. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  10.969
  Пол:
  Машки
  Дали некој имал искуство со работа како агент за продажба на осигурување во оваа или слична фирма за осигурување? Доколку некој знае нешто или има некакви информации во поглед на оваа тема ќе го замолам доколку сака да ги сподели со мене. Ви благодарам на разбирањето и имајте пријатен ден.