1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинален и анален секс - истовремено

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 29 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Би сакал да ве прашам, дали сте имале желба или сексуално искуство, да имате секс истовремено со двајца. Едниот ви пенетрира во вагината а другиот во анусот. Ме интересира дали сте доживеале ваков возбудлив секс и какви се вашите чуства и дали е навистина преубаво, поготово за женската, кога двате отвори се елегантно пополнети и ви ги бутат истовремено и дали имате доживеано експлозивен и многу врел оргазам :rofl: :emo: :inlove:
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.