1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинален секс

Дискусија во 'Канта' започната од Devojceto1, 21 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Devojceto1

  Devojceto1 Нов член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки пишете дали сакате вагинален секс колава ви е болката и сл.
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.941
  Многу сакам вагинален секс и ич не ме болит :?:
  А зошто би болело?
   
  На КикиМаус, krEM4Eto, Arthur и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.867
  Допаѓања:
  133.368
  Пол:
  Женски
  од многу големо ФИ
   
  На Petar80, Anon, krEM4Eto и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.941
  Фигаро?
   
  На Catnight, КикиМаус, krEM4Eto и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.867
  Допаѓања:
  133.368
  Пол:
  Женски
  :shake::shake:
  слично :rofl:
   
  На krEM4Eto, Arthur и Kukla994 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.