Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинални брадавици

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од slatkamalaubava, 17 мај 2015.

 1. slatkamalaubava

  slatkamalaubava Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Девојки уште како мома имав појавено брадавички измегу отворот на вагината и газот. Но немав проблем со нив ниту пак ми сметаа. Ги имам 5 години но денес како за беља зедов со брич да си ја избричам вагината и несакајки едната од нив ја засеков:( премногу ме болеше и пецкаше. Од неа излезе едно големо парче (како здрно грашок) загноено или што беше нз ама премногу смрдеше претпоставувам дека е од гној. Дали некоја имала вакво искуство или што да направам? Страв ми е нешто да не имам проблем.