1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинални уснички

Дискусија во 'Секс' започната од black-i, 5 јуни 2010.

 1. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  Имам поголеми срамни уснички дали е нормално?
   
  На Milan444 и Milanrob им се допаѓа ова.
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Јас мислам дека е нормално, и моите се поголеми, но сепак би сакала да слушнам и мислење од друг :)
   
  На Milan444 и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 3. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  878
  i moite se pogolemi :D
   
  На Milan444, Milanrob, KrisBt и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  :D е нема др чаре освен да се соочиме со тоа :worried:
   
  На Clear му/ѝ се допаѓа ова.
 5. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.333
  Допаѓања:
  5.241
  не се секирајте само едно ќе кажам нормално е :lol:
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Поголеми , помали, една поголема друга помала....ееее ... секакви не има, ич да не се срамите, нормално е тоа.
   
  На GirlVolley, Arthur и Twinkles им се допаѓа ова.
 7. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  113
  Да,да, нормално е. Ееее, ја колку се потресував на таа тема пред да си фатам дечко, си викам-како вака кога на ,,филм,, е поинаку? Ама златен интернет, се расчитав и сфатив дека најголемиот дел се со поголеми, па се потсмирив малце. Не верувајте во све што ќе видите на порнич, луѓе праат пластични операции на гради, на усни и на свашта, па дури и на овие лустерчиња, само за да се задоволи некаков квази-критериум, ама природно си е природно, нели? :P :rofl:
   
 8. elenkaaa

  elenkaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  и јас мислам дека е нормално тоа затоа што и јас имам поголеми...и еднаш во една прилика другарките ме видоа и приметија им беше чудно затоа што како што велат тие имаат многу мали....на почетокот ме замислија си реков да не нешто не е во ред со мене, но сепак мислам дека тоа е мајка природа какви се такви се:))
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Гдри се :(
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  е да бе грди што му фале арни си се... ;) мојте се нормални мислам...... ;)
   
  На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Сум напишала гдри :lol: абе не грди ама малите се полични :D
   
  На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  еее ти па божем ќе ни ги сликат па какви биле... :D
   
  На LICEN-LONDON, Liebe.Love и andrea91 им се допаѓа ова.
 13. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  хахахаха ме насмеа. Па неможеш да знаеш модерно е сега домашни видеа на интернет и така најбрзо се станува славен :rofl:
   
  На Arthur и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 14. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  113
  Grdi ili ne,znae da bide i mnogu seksi za tie sto znaat sve da iskoristat do maksimum. Ama pri oralka (masko--->zensko), cuvstvoto e... BOMBA! :P
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Teicka21

  Teicka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  епа бас да споделам едно искуство вчера после сексуалниот чин да не речам дечко ми ми изврши детален преглед баш на усничките... веројатно после секс тие набабруваат дополнително а јас никогаш во жиботов не сум се почуствувала по посрамотено... као искоментира грди ти се, веројатно му се врати некоја слика од минатото а верувајте јас неможев да спијам цела ноќ???
  му се има на некој ова случено???
  и како да се справам сеа со тоа??? :D благодарам :)
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  леле зошто да се чуствуваш посрамотено....немој така не давај слабост пред него...кажи му:
  - ако ти се грди не ги гледај!!!МОЖЕ И МЕНЕ КАЈ ТЕБЕ НЕШТО МИ Е ГРДО АМА НЕ СУМ ИСКОМЕНТИРАЛА!(нека се почуствува и он така како тебе па да виде како е)а не вака да паѓаш во дпресии,карј краева кажи му јас си ги носам какви ми се такви ми се мој си се и не те прашав за коментар....и веќе не му давај да ти прави детален преглед ако ти зборува така,за твое добро да не се чуствуваш ти грдо.позз и не се стварај комплекси важи?? :*
   
  На andrea91 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  А не треба да те сака каква што си ? Си требала да му кажеш па и мене не ми се свиѓа тој што ти е доле ( намерно ова , најмногу се гордеат со него , чепни го кај што боли ) па не ти кажувам . Врати му со иста мера и кажи му а ти као да си видел нечии други ( ова уште толку ќе го симнеш ) ;) Се извинувам за речникот ама не можев а да не кажам .. :^)
  Не дозволувај машко да те гази , ич да не му се секираш. Сакај се , ќе те сакаат и другите :*
   
  На andrea91 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  па и јас за ова зборувам....врати му и после да видиш ти како мирно ќе си спиеш акој ќе се превртува цела ноќ...ич да не му ја мислиш само строго....
   
 19. Teicka21

  Teicka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  фала многу баш сте срцки, можеби требаше да го кажам тоа и искрено помислив,али таква сум ја често знам да преќутам а некогаш удирам коа најмалце се очекува и многу повеќе ќе заболи...
  мада искрено и јас го имав забележано тоа но очекував дека е нешто веројатно нормално...
  одамна сум зачленета на форумов,ама се до денес неможев да се сетам на кориснчкото име и лозинка :)
  во благодарам многу и ако не дај боже има и следен пат таков коментар, мислам дека ќе вратам навремено :D
   
 20. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Зашто да чекаш следен пат ? Зашто да има следен пат ? Сега му е мајката :lol: Врати му , да види како е тоа . ;)