1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинално селфи

Дискусија во 'Секс' започната од baba Rada, 9 јануари 2018.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Браво за креативноста на компанијата Lovehoney.. е уште ова треба да пробам за да си го запознам своето тело..правев колоноскопија, направив гастроскопија и сега да најдам 120 долари за да си го купам овој вибратор со вградена камера на врвот и да видам како изгледа мојата вагина при доживување на оргазам:$
  ^_^
  https://www.srbijadanas.com/zena/se...islis-pruza-ti-veliko-zadovoljstvo-2017-12-02


  Сакам да го имам а ВИЕ:?:
   
  На Spiceyourlife, CameliaMiller, diskreten32 и 8 други им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.285
  Допаѓања:
  77.235
  Пол:
  Женски
  what-the-hell-gif-1.gif
   
  На CameliaMiller, Arthur, kim.k и 21 други им се допаѓа ова.
 3. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  Во 2018та со новитети:wasntme::party:
   
  На CameliaMiller, Arthur, LUCI 99 и 4 други им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Не се нормални што се не ќе измислат (facepalm)
  Не би трошела пари за вакво нешто, машки алат си е машки алат.
   
  На muchacha_a, +++ и Lolo5 им се допаѓа ова.
 5. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Абе така е, ама машки алат со камера нема..хаххахааххахаа...
   
  На Indiegurl, Spiceyourlife, CameliaMiller и 11 други им се допаѓа ова.
 6. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.511
  Пол:
  Женски
  Малку се две раце за соодветно фејспалмирање на оваа „креативност“...

  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, Arthur, jovana03 и 26 други им се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Измислено е да не гледаш, а не да се гледаш.
   
  На Arthur и Lolo5 им се допаѓа ова.
 8. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Што има лошо во тоа? Кога можеме селфи да правиме на секои 10 мин. а знаеме веќе како изгледаме(со паткина напучена уста), оти да не видам и таму во постоинска јама што се дешава...их, бре, ич не сте креативни..:!:
  мене ми се допаѓа:rofl:
   
  На Cecko85, CameliaMiller, Arthur и 7 други им се допаѓа ова.
 9. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.703
  Допаѓања:
  322.364
  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, Arthur, jovana03 и 22 други им се допаѓа ова.
 10. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.573
  Допаѓања:
  9.828
  Пол:
  Машки
  Пишува „аууу страшно, до кај забегал светов“ (facepalm)

  * После 10мин на емаил и стига „Your order 88464673737 has been shipped :D
   
  На Spiceyourlife, CameliaMiller, Arthur и 18 други им се допаѓа ова.
 11. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  9.689
  Допаѓања:
  134.895
  Бабе, си реков слика имаш ставено, ти глупости.
   
  На CameliaMiller, Arthur, Bozica1980 и 10 други им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски

  Хаха..ќе ставам слика кога ќе си ја сликнам...хаха..оти ма глупости, па има видео....ах, жени...
  Зарем повеќе ве интересира биг бенгон од своето тело!?
  Не гледам ништо срамно ниту глупо..:envy:
   
  На CameliaMiller, Lolo5, Bridget и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  5.438
  Пол:
  Женски
  И јас мислев за тоа е темата селфи вагина да стават, :rofl::rofl: ама сум безобразна
  а тоа дека измислиле па кој ќе им го купува тие што не можат да си најдат вистинско па механичко ке купуват да ги задоволува па и да се гледат, одвратно.

  Природно си е природно, ништо не може да го замене.
   
  На Cecko85, Lolo5, blackwave и 5 други им се допаѓа ова.
 14. MynameisHelen

  MynameisHelen Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  4.219
  Пол:
  Женски
  lol-dafuq.jpg
   
  На CameliaMiller, Arthur, SexiLy и 5 други им се допаѓа ова.
 15. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  1.208
  Допаѓања:
  9.353
  Пол:
  Женски
  А што со сликата после? Оди на Инстаграм?
   
  На babyshark1, CameliaMiller, Arthur и 19 други им се допаѓа ова.
 16. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  На жалост оргазмот сеуште е тајна за многу жени и сеуште е мистерија за многу мажи...а тоа дали снимката ке оди на јутуб, сликата на инстаграм, мислам дека не е битно...само гарантирам дека ќе има милионски прегледи.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.387
  Допаѓања:
  13.683
  Пол:
  Женски
  Me trying to understand the title of this thread:
  [​IMG]

  Me after understanding the title of this thread:
  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, Arthur, SexiLy и 24 други им се допаѓа ова.
 18. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.602
  Допаѓања:
  171.663
  Пол:
  Женски
  Јес плис^_^:rofl:


  [​IMG]
   
  На Spiceyourlife, CameliaMiller, Arthur и 13 други им се допаѓа ова.
 19. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.928
  Пол:
  Женски
  Taking nudes to a whole new level.
  Јас би, шта да не. (poolparty)
   
  На Spiceyourlife, CameliaMiller, Arthur и 5 други им се допаѓа ова.
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  И они би сите, само се срамат да признаат:rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.