1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинално селфи

Дискусија во 'Секс' започната од baba Rada, 9 јануари 2018.

 1. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.928
  Пол:
  Женски
  Слајдаме у DM маќе. 8)
   
  На CameliaMiller, ku4ence, Primadonna и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  Во трета смена на твитер... #hehehe :bandit:
   
  На CameliaMiller, ku4ence, ivi1987 и 8 други им се допаѓа ова.
 3. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски

  Може и во поштанско сандуче на некој симпатизер:inlove::rofl::rofl:
   
  На CameliaMiller, ku4ence, ivi1987 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.754
  Допаѓања:
  19.219
  Пол:
  Женски
  Јас останав шокирана , и не можам да поверувам :^)
   
  На CameliaMiller, ivi1987, +++ и 4 други им се допаѓа ова.
 5. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски
  Зошто шокирана!?
  Одамна партнерите си снимаат водење љубов, си прават лични порнотеки...во ова нема ништо шокантно:^)
  Ќе имаш докази, црно на бело, кој оргазам ти е најфотогеничен, клиторичен, вагинален, точка г...или ќе најдеш нешто ново:rofl:
   
  На CameliaMiller, ivi1987, blackwave и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  9.689
  Допаѓања:
  134.895
  И за во задникот има, ќе појдеш на доктор и ќе си побараш колоноскопија. И така после 50 или 60 години задолжителна треба да е. Побарај си на крај снимка и збирај колекција :D
   
  На CameliaMiller, EuHenIa, ku4ence и 5 други им се допаѓа ова.
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски
  Бриџоооо, ти пишав мури горе дека сум правела таков преглед...и цело време гледав во екранот..значи дека цревата ми се веч виџени:P
   
  На CameliaMiller, ivi1987, blackwave и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.726
  Допаѓања:
  98.919
  Пол:
  Женски
  Ова изгледа баш страшно,обликот мислам...тоа во тебе ммееехххх :worried:
   
 9. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  9.689
  Допаѓања:
  134.895
  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, SexiLy, jovana03 и 12 други им се допаѓа ова.
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски
  Не зафркавај, па прочитај во темана со што се самозадоволувате...од дезодоранси, банани, крастајци, капаче од маталка за нес кафе...:rofl::rofl:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 11. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.726
  Допаѓања:
  98.919
  Пол:
  Женски
  Да бе Бабе ,ама ова со оково...језиво ми е....
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 12. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.487
  Пол:
  Женски
  Слика ми се направи Весна моја (така си ја викам) како пушта рака држи телефон и усни прчи .

  Мислев за медицински цели е чудово ако е за тоа е океј. А вака само за да ја видам каква е, па и не мора да знам, знам дека и е убаво. Јас у фацата не знам каква сум кога свршувам не па у вагината.
   
  На CameliaMiller, ku4ence, Bozica1980 и 10 други им се допаѓа ова.
 13. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Да е снимка, па да истражувам што се дешава контракции при оргазам коа има или чудесии, со слика што да правам? Да пратам промени, каков пап, каков гинеколог, сликичка на шест месеци :D
  Да му пратам слика на саканиот? Џизс, кој би го нашол тоа возбудливо? :^)

  Чек, чек...водоотпорно е? ХД водоотпорна камера со лед сијалички за 120 долари? Па ова може за на одмор да си го зеам :rofl:
   
  На CameliaMiller, jovana03, ku4ence и 9 други им се допаѓа ова.
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски
  Искрено да ти кажам дека знам какви фаци правам..па и другите женски створења...хахаха...како да не тегне некој за коса, чудни гримаси..воопшто не се сексиљави:rofl::rofl::rofl:
   
  На kikikikirika му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.487
  Пол:
  Женски
  @baba Rada сполај ти шо ми кажа ич да не се гледам ќе си расипам и оргазам и се.

  А чудово би ги исплашило мажите со мали димензии , ке го виде селфито ке каже кај бе јас со црвот ке го изгубам внатре нема да го најдам :)

  40 дена постев и не ја отварав категоријава какви новитети сум испуштила значи ептен тапа сум.
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  5.806
  Пол:
  Машки
  Гледајте малце пишикоро.. ви треба само мала креативност. :lol:


  Иако името е Вагинално селфи ама сепак може да го искористите и за Анално и Орално селфи :)


  Во самиот наслов на алатот не го пишува тоа од проста причина што треба да биде поскапо.

  Се прашувате зашто ? Па можам најприближно вака да ви го прикажам.

  [​IMG]  Инаку пошо многумина рекоа дека машкиот природен алат си е природен и подобар, може да поттикнете нов правец на размислување кај иноваторите.

  ЌЕ се оди во насока да се измисли камера која се вметнува на самиот машки полов орган за селфи при пенетрација.
  Е тука веќе ќе биде интересно да се истражи колку длабого нурнал ;)


  ПозЗ3³ ®
   
  На CameliaMiller, Primadonna, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.584
  Пол:
  Женски

  Браво...прекрасна идеја...треба да се патентира:clap:
   
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.549
  Допаѓања:
  19.459
  Ова дрма унутра и снима?
  Count me in! :smirk:

  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, jovana03, ku4ence и 14 други им се допаѓа ова.
 19. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.915
  Допаѓања:
  48.042
  Пол:
  Женски
  Како тргнало кај и да е ќе почниме и на профил да си ги ставаме :)
   
  На ku4ence, bubi75, elenaxbbg и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.082
  Допаѓања:
  27.326
  Дали само јас ли пред да ја отворам темава помислив дека стварно ќе видам тука куп слики од ваџајна селфиња:rofl::rofl:
   
  Последна измена: 9 јануари 2018
  На Ena05, CameliaMiller, ku4ence и 14 други им се допаѓа ова.