Вадење жива

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од expert, 12 јануари 2014.

 1. zuka72

  zuka72 Нов член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo
  I mene mi rekoa deka imam ziva vo teloto I od poodamna mi bila
  Dali moze nekoj broj da mi pise od sin mu na toj Rusit od Kumanovo.
  I Dali I'ma nekoj drug vo Kratovo da vadi ziva
  Zasto vo golema maka sym I jas
  Pozzz
   
 2. zuka72

  zuka72 Нов член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ti Blagodaram !!! Zorica59
  Sekako moram da odam
  A da ne imate broj od sin mu na Rusit
   
 3. Соња12

  Соња12 Нов член

  Се зачлени на:
  17 април 2020
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Баш и мене ме интересира дали има некој што знае да вади жива.На големи маки сум.Медицината 3 и пол години не презема ништо освен инфузии за болки.Си викам можеби не е за нив затоа не преземаат ништо.