1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Важни телефонски броеви во врска со коронавирус

Дискусија во 'Коронавирус' започната од RainBow, 19 март 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Бидејќи броевите често се бараат низ темите ќе ги објавиме овде да бидат лесно достапни.

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Последна измена: 21 март 2020
  На dakakod, Cosmic Girl, tessie и 11 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.