1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Важно соопштение!

Дискусија во 'Канта' започната од discofilman, 1 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. discofilman

  discofilman Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  105
  Утре на 02 Април 2012 со почеток во 17:00 кај езерцето спроти јужната трибина на градскиот стадион ке држи предавање докторката Слаѓана Велков.Повелете на оваа средба затоа што ќе дознаете многу работи што не сте ги знаеле досега во официјалната медицина.
   
 2. discofilman

  discofilman Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  105
 3. discofilman

  discofilman Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  105
  Баш таму.Ќе видиш каде ќе има толпа граѓани собрани на едно место таму е нема да промашиш.И минатата година во Август месец на тревникот имаше 2 предавања.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.