1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакум во стомакот

Дискусија во 'Фитнес' започната од changetheworld, 5 септември 2015.

 1. changetheworld

  changetheworld Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Дали некој ја пробал оваа техника за зацврстување на абдоменалните мускули и дали е ефикасна и долготрајна?
   
 2. kajl

  kajl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  216
  Пол:
  Женски
  Лично ја немам.Можеш ли да не' запознаеш како функционира тоа?
   
 3. changetheworld

  changetheworld Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
   
  На kajl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. changetheworld

  changetheworld Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски