1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакум третмани за слабеење

Дискусија во 'Тело' започната од sheis, 26 февруари 2013.

 1. sheis

  sheis Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  229
  Пол:
  Женски
  девојки дали некоја од вас одела на вакум третмани и дали има некаков ефект :)?
   
  На strongy му/ѝ се допаѓа ова.