1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакцинација против Ковид и бременост

Дискусија во 'Канта' започната од Sonchulka, 8 јули 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sonchulka

  Sonchulka Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2021
  Пораки:
  456
  Допаѓања:
  395
  Пол:
  Женски
  Гледам дека сеуште немаме ваква тема а на фејсбук групата за вакцинација на доилки и трудници е многу активна и актуелна.
  Што мислите за вакцина во бременост? Дали би се вакцинирале? Дали постои ризик за плодот? Доколку одлучите да се вакцинирате која вакцината би ја одбрале?
   
 2. Autumn Love

  Autumn Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2020
  Пораки:
  1.546
  Допаѓања:
  4.670
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.