1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакцинирање во бременоста и пред планирање на бременост

Дискусија во 'Бременост' започната од Nuny, 5 август 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nuny

  Nuny Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  173
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки
  Ве молам за совет незнам дали да се вакцинирам или не... Во јануари имав спонтан во седма недела сега не знам дали да се вакцинирам а во план сум да останам бремена така планираме
  Ве молам за совети или искуства
   
 2. Trpkovska

  Trpkovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2019
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  1.301
  Пол:
  Женски
  Имаш тема во корона вирус, има совети искуства од членки.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.