1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Валенсија

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од ana-sweet, 26 март 2020.

 1. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  2.188
  Допаѓања:
  2.473
  Бил некој на одмор во Валенсија да сподели искуство? Со дечко ми сакаме да одиме па ме интересира како е со цени таму,дали се убави плажите,цените на лежалки,места за шетање,ноќен живот и слично? И дали сте биле преку агенција или преку Booking?
  Било какви информации се добредојдени:D
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. alf

  alf Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Машки
  Posle edna godina go gledam tvojot post za Valencija. Sum bil 2 pati na odmor vo Valencija. Ako ne si otisla do sega pisi mi i ke ti kazam podrobno za Valencija. Za mene Valencija e Kralski grad. Za odmor e prekrasna i imaat edna od najubavite plazi vo Evropa. Sitna pesok kako brasno i plitka i topla voda. Plazata e siroka 200metri i dolga preku 50km. IMG_20190726_211526.jpg
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. alf

  alf Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Машки
  Valencija:
  20190726_101309.jpg 20190725_213802.jpg 20190727_191333.jpg IMG_20190726_213939.jpg
   
  На MakeDamnSure му/ѝ се допаѓа ова.