1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Валентајн

Дискусија во 'Канта' започната од Ivana456, 2 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivana456

  Ivana456 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Што да му купам или направам за валентајн.. но неможам нештото дома.. затоа што и моите се тука а и неговите..
   
 2. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  3.939
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.