1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Валути и конвертирање

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Shery, 17 април 2011.

 1. spacegirl92

  spacegirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  2.624
  Пол:
  Женски
  1.384 centi vo denari?
   
 2. Adorabela

  Adorabela Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  2.069
  Пол:
  Женски
  Колку е куната во денари?
   
 3. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  8.30 денари.
   
  На Adorabela му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Adorabela

  Adorabela Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  2.069
  Пол:
  Женски
  Ti blagodaram mnogu:hug:
   
 5. BeastceMK

  BeastceMK Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2016
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Машки
  Зависи која..Ги имаш 3 врсти..Данската е посилна од другите..
   
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.593
  Допаѓања:
  171.598
  Пол:
  Женски
  Данските се кРуни ...
  Куните се во Хрватска и се меѓу 8.25 и 8.3 денари за 1 куна
   
 7. BeastceMK

  BeastceMK Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2016
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Машки
  LOL..Неубо сум прочитал ех :D
   
 8. Elen4e_sonce

  Elen4e_sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2016
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  630
  Пол:
  Женски
  Каде можам да сменам монети долари во денари? Во менувачница не ги земаат.