1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вампири

Дискусија во 'Канта' започната од loveme-4ever, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Јас сум опседната со вампири и затоа ја создадов оваа тема,
  Дали вие верувате во вампири...


  П.С Ако е дупла канта :)
   
 2. brokenHeartgirl

  brokenHeartgirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  15
  Уште од самата помисла на вампири се плашам. Иначе верувам и многу ми е став навечер да останувам сама или пак ламбата да е изгасена... Колку и луѓе да има во просторијата да има ако ламбата е изгасена ме фаќа паника. Оваа со вампирите и зомбите ми е како фовија. Бррр :worried: :sweat: :sweat: ;(
   
 3. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  За да не бидеш опседната, не го гледај веќе Твајлајт и држи се до величествената на аватарот.:D Се зезам
  Ваква тема има drugata-nauka/vampiri-t13145/?hilit=%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B8
  А вампири не постојат :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.