Форумџика на годината 2020

Ваму помалку - Таму повеќе МИСЛЕЊА

Дискусија во 'За форумот' започната од Lovely, 3 јануари 2011.

 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.055
  Пол:
  Женски
  Кога отворам на мислења
  Контролен панел0Види ги сопствените: мислења | темиЧетИгриЧленовиРејтингОдјави се [ Lovely ]
  Имам 500 мислења
  А вака
  Lovely  1712
  Мислења: 385
  Зачленет: 30 Ное 2009, 21:24

  Што е финтата?
   
  На kolovoz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.504
  Mислењата во Форумски Игри и Кафе-Муабети на пример (незнам кои уште категории беа) не се бројат!
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Мислењата во Форумски игри и во Кафе-муабети не се бројат. Можеби затоа ако добро те сфатив :)
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.320
  Мислењата од кафе муабети и форумски игри не се бројат, затоа под аватарот ти стојкат помалку, односно само мислењата од останатите теми.
   
 5. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.940
  Допаѓања:
  5.008
  Да, така е. Мислам дека мислењата само од овие две категории не се бројат. Од сите други да. ;)
   
 6. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.055
  Пол:
  Женски
  Фала што ме известивте.... Мислам дека не треба да биде така но тоа нема овде да го дискутирам.
  Поздрав
   
 7. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.504
  Нема што да дискутираш...
  Издискутирано е тоа одамна :D

  Туку...каде можам да си го видам вкупниот број мислења? :?:

  Односно САЛДОТО :)
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Мислам дека е подобро овака како што е, затоа што неможат да се рамнат оние мислења што се совети од љубовни проблеми со оние во играчница или во кафе-муабети. Јас дури гласам и да се тргне ми се допаѓа од кафе-муабети.
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.
 9. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.548
  Допаѓања:
  12.846
  Хајди, ќе одиш во твои мислења и пред страниците кај шо се мењаат имаш
  Пребарувањето даде 1568 резултати
   
  На HeidiDiWalt му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.346
  Допаѓања:
  18.375
  Пол:
  Женски
  Е зашо да се тргне...неее...подобра идеја е како мислењата шо не се бројат таму и ѕвездичките да не се бројат. Шознам...не би било тоа тоа без „ми се допаѓа“. Ако некој пратил убава порака за „Добро утро“ или ме поздравил, зашо да не можам да стиснам „ми се допаѓа“. Најбоље е вака
   
 11. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  419
  ааааааааа, пораснав за 10 години! а се убив од чудење зашто не ми ги брои мислењата.. ццц што било работата :tmi:
   
 12. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.328
  И јас се чудев,прво помислив да не е некоја грешка,ама ете што била работата...Нема везе,битно е да се дружиме и да си помагаме. ;)
   
 13. Justinna

  Justinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  A мене не ми ги брои мислењата на форумот кои ги пишам?
  Сношти имав коментирано и сега пак и ми покажва дека имам 9 мислење а ги имам околу 20 ???
   
 14. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  По стоти пат
  Мислењата во кафе-муабет и форумски игри не се бројат, аман.
   
 15. Justinna

  Justinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  Ахааам. Во ред фала :D
   
 16. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Незнам зошто вака но вдов пред малку каде под сликата што пишува мислeнја имаше 49 стаив едно на некоја тема гледам 48 ми се намалија...Зошто така?..Инаку знам дека од кафе муабети и игри не ги бри но под сликата пишуваше 49 па потоа 48 и требаше пак да збирам..Незнам зошто ако може помош?..Фала..;)
   
 17. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.273
  Допаѓања:
  21.923
  Провери да не ти е избришано.
   
 18. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.956
  Пол:
  Женски
  можеби некое мислење ти било избришано, или ако отвараш new tab ти стои старата бројка
   
 19. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Кога модераторите бришат мислење, бројката на мислења не се намалува.
   
 20. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Не се избришени..Но сепак благодарам за помошта...;)