1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Васидора

Дискусија во 'Мода и стил' започната од nata38, 5 октомври 2015.

?

Дали сте задоволни од квалитетот?

 1. Да

  4 глас(а)
  57,1%
 2. Не

  3 глас(а)
  42,9%
 1. nata38

  nata38 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Што мислите за продавницата?
  Какви се цените (скапи,евтини).
  Дали робата е квалитетна.
  Сите цени тука можете да ги споделувате.
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.776
  Допаѓања:
  25.451
  Пол:
  Женски
  Според тоа што што го имам видено на излог, цените се скапи. Барем за мене. А моделите што ги продаваат не се мој стил на облекување.
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.903
  Допаѓања:
  68.456
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека цените се сосема океј, а за квалитетот... се гледа по цената. Она што е поевтино е со помал квалитет. Ми се допаднале некои парчиња ама не сум купила ништо, сепак премногу се мислам пред да купам нешто. :D
   
 4. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  До колку саат работи Васидора во ГТЦ во саботите?