1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Васил Антевски-Дрен или Јосип Броз-Тито ???

Дискусија во 'Канта' започната од Alexis-Sanches, 12 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alexis-Sanches

  Alexis-Sanches Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Ваш став, мислење...Се е добредојдено :) ...Само ве молам да ми помогнете зашто стварно не знам кај да се запишам... И ве молам некое објаснување за германската паралелка во ЈБТ зашто некои викаат се си е исто само на германски се се учи, а други дека само германска литература..ПОМОШ!!!! :(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.