1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Васил Антевски - Дрен

Дискусија во 'Канта' започната од petkovska97, 5 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. petkovska97

  petkovska97 Активен член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Здравоо.. Значи вака осмо одделение сум и сакам да се запишам во средното економско училиште Васил Антевски Дрен.. Имам некои информации но сакам подетално да ми кажете за смеровите какви се, за професорите, предметите кои ги има и дали стварно има многу за учење како што ми кажуваат аа немој таму да одиш нема да можеш од дома да искочиш бла-бла..
  Ај ве молам кој учел таму нека пише се што знае .. ( Се извинувам што пак ја отварам темава.. ама ве молам помогнете ми ) <3
  ии кажете ми ги лектирите кои се за 1 година :)
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
  Девојче еве ти тема за училиштето, прочитај ги мислењата на другите феминки па ако сакаш можеш и таму да пишеш.
  obrazovanie/s-e-p-u-g-s-vasil-antevski-dren-t6705/

  Имај добар престој на форумов. :hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.