Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата исповед

Дискусија во 'Канта' започната од DeepBlue, 23 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.095
  Ако ве мачи нешто и вие тешко на душата, а немате на кого тоа да го кажете а притоа имате потреба од искажување за да ви олесни, тогаш тоа направете го тука :!:
  Сигурно сите од нас имаат по некоја мака и имаат потреба од ова.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.033
  Пол:
  Женски
  За тоа се тука СДК и Испукајте се. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.