1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата мајка го заведува вашето момче

Дискусија во 'Канта' започната од Svetilka, 9 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Svetilka

  Svetilka Нов член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  15
  Еве една тема која можеи на почетокот ке наиде на бурни реакции, но тоа незначи дека вакви ситуации не се случуваат. Па како би реагирале доколку приметите, дека вашата мајка го заведува, вашето момче или едноставно флертува со него, и обратно доколку приметите дека вашето момче се пали, на вашата мајка.
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.943
  Глупости.
   
  На enca.69, elcezelce, Meggy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.332
  Да де, во филмовите. Во Македонија ова тешко да се случи :D
   
 4. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.282
  Пол:
  Женски
  Многу филмови гледаш.
  Откачи се од форумот а и од интернетот малце, гледам лошо влијае на твојата психичка состојба.
   
 5. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.306
  Ќе снимиме нова идиска серијаа или турска во копродукција со сител
   
 6. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  1.744
  Многу "Прељубници" имаш гледано... соземи се :)
   
 7. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  534
  :x :x :x Страв ме фака од фикс идеите на девојчево...Страшно!
   
 8. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.502
  Сум видела вакви случаи на Jerry Springer ама мислам дека нашата свест е на далеку повисоко ниво.
   
  На Gea му/ѝ се допаѓа ова.
 9. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  wtf?болна тема бришете :puke: :x
   
 10. Svetilka

  Svetilka Нов член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  15
  Ја поставив, оваа тема затоа што јас имав такво искуство бидејки моето бившо момче се палеше на мајками па дури и додека имавме однос ја спомнуваше неа, што мене лично многу ми сметаше и мислам дека иако беше со мене тој ја замислуваше, неа додека имавме односи, Подетално ке раскажам во една друга тема.
   
 11. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.694
  Допаѓања:
  39.136
  Пол:
  Женски
  Боже, боже, девојче што глупости трескаш |( :|
   
 12. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Тролче на повидок.
   
  На Meggy, daddys.princess и Peperutka90 им се допаѓа ова.
 13. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  тука ова може дас е разјасни со два начини
  1-или ти имас мн болен ум (извини вака ) што си замислувала дека он се палел
  2-он е пореметена личност
  sorry ама трето нема ,
   
 14. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  мене ова ми наликува на онаа deer,оти само она може вакво болно и гадно нешто да пише
   
  На Meggy му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Svetilka

  Svetilka Нов член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  15
  По се изгледа ке е тоа 2то, инаку како да го сватам поинаку фактот што додека имаше однос со мене зборуваше што ке и правел на мајками. А потоа кога сакав да разговараме за тоа тој се правдаше дека нема врска дека тоа го кажуа затоа што, тоа го палело а и мислел дека и мене ке ме потикнел така да уживам повеке.
   
 16. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  534
  Аууууууууу, не знам дал да плачам, дал да се смеам или :puke: :puke: :puke:
   
 17. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  4.875
 18. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.013
  Пол:
  Женски
  Ако не тролаш тука стварно многу одвратна тема имаш избрано и многу болна :|
  А,ако е вистина тогаш дефинитивно нешто му фалело на типот.Само што ќе помислам ми се гади :puke:
   
 19. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.592
  Пол:
  Женски
  Тешко дека темава ќе развие дискусија.
  Ваквите случаи се ретки во нашата земја или за нив воопшто не се зборува.

  Пред некое време читав во еден весник дека тетката си го сексуално злоставувала својот 12 годишен внук веќе подолго време, така што ништо не би ме изненадило и да постои ваков случај.
  Има момчиња кои се палат на повозрасни жени, но има и случаи кога повозрасните жени се палат на момчиња, ама конкретно за ваков однос помеѓу мајка и дечко на една девојка, освен на филм или некои безвени риалити демек шоуа од типот „Прељубници“, на друго место немам видено.

  А еве да одговорам на прашањето што го постави Светилка.

  Во тој случај со дечкото би раскинала, а на мајка ми би упалтила една екскурзија до Демир Хисар, во високо туристичко жуто комбе, со кошулка по најнова мода, доста тренди и носена во последно време, што се врзува одпозади.
   
 20. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  woowwwwwwwwwwwwww :puke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.