1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата мајка го заведува вашето момче

Дискусија во 'Канта' започната од Svetilka, 9 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.831
    Пол:
    Женски
    Хахахахахаххахаахаххаахаха леле темата ВАУ кој глупак од 20 години ќе се пали на мајка ми 20 години постара од него и која теткица ќе се пали на момче од 20 години ХАХА не велам дека нема вакви ситуации ама ова е многу глупаво и неморално, а ако се случи најверојатно мајката ќе ја наречам КУ**А, КУ*В* без разлика што ме родила, а пижлакот што се пали на неа може и клоца кај што боли најмногу ;D ;)
     
  2. Svetilka

    Svetilka Нов член

    Се зачлени на:
    1 декември 2011
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    15
    Зошто би тролала и измислувала зарем ви личам на кретенка? ако имате такво мислење за мене ви благодарам. Некој спомна дека ваквите случаи се ретко во македонија, и дека за нив не се зборува, ова 2 то е тчно дека не се зборува кај нас за многу теми, само сетете се колку случаи во последно време испаднаа каде што родителот си го злоставувал, своето дете па дури вчера имаше и пресуда за еден таков сличај, а да ја поставеше некој ова тема што ке речевте дека е болен? дека гледа многу филмови? исто така и семејното насилство која од жртвите излегла да се пожали пред другарки итн дури кога ке се случи најлошото, или кога жртвата ке неможе веке да издржи и ке пријави сите остануваме со подзината уста и во неверување. Единственото што е глупо тука сум јас што го трпев повеке од година дена неверувајки, си самата себе и убедувајки се дека ете можеби јас си умислувам како што многумина овде рекоа.
     
  3. Hiii

    Hiii Популарен член

    Се зачлени на:
    5 април 2011
    Пораки:
    1.427
    Допаѓања:
    1.563
    Лелее [​IMG] абе оваа е ту мач.Да имаш односи со некого а тој да ти зборува за мајка ти.Па и не за друго сите те прават мрдната а ти смирено си пишуваш и раскажуваш.Оваа ми личи на Н.А.Т.А.Ш.А само таа може да биде толку смирена :lol:
     
  4. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.105
    Што ти знае тебе светликатаааа...ц ц ц ц ц ц !
     
    На enca.69 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Оф тролање.
    Ај светилке, нека ти светне во тоа мозочето дека не сме ние овде советници за сексуални настрани особи кои се возбудуваат на мајката на девојката, и притоа се ду*име со дечкото кој воедно на глас кажува дека фантазира за мајката. Ах да, блазе си ти на маштата, ужасно ти е развратна и болна.
    Само тоа ќе ти кажам.
    А ти место сеуште да бидеш во заблуда, викни ја и мајка ти во твоите одвратни замисли, и нека ве гледа од страна и нека маструбира.
    Потоа заедно во Демир Хисар или Бардовци кај ви е поблиску да не плаќате многу за пат.
     
  6. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    Мајката знае најдобро :!:
     
  7. antilla

    antilla Популарен член

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    381
    Не, ова е стварно премногу. :D
    Не знам ова кој профил по ред и е на онаа deer, ама како да не беа доволни налудничавите фетиши, пишувањето на навредливи ЛП полни со нискости (друго од неа не може ни да се очекува) само затоа што и е укажано дека одредена тема и е не дупла, туку три пати се повторува низ форумов, сега фалеше уште и гадно сценарио за "Прељубници". Што е следното, инцест, педофилски саги во категорија Секс? И за тоа ќе очекуваш некој најнормално и непристрасно да си збори, као без предрасуди? :x
    Не знам која и е намерата што измислува вакви приказни и што трола, ама too much е што се уште се толерира ова манијачење на форумов :^)

    И сега, не дека ми смета нешто посебно, мене лично ми е смешна од време на време :rofl: ,ама вакви теми се, мислам... |( Ај да не се повторувам...
     
  8. Peppermint

    Peppermint Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2011
    Пораки:
    867
    Допаѓања:
    13.216
    Пол:
    Женски
    Не знам што и е вистинскиот мотивот на Светилка да креира вакви или слични теми.. Но, работава е болна дури и премногу, и се случува ретко кај нас како што кажа Геа...но се случува.

    Имав прилика да запознаам и разговарам со девојка која имала обид за суицид после ваков настан. Мајката беше не можам да опишам какво суштество. Но толку, од почит кон девојката...
     
  9. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Темата не поттикнува дискусија.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.