1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата нарачана храна преку слика

Дискусија во 'Канта' започната од edna_malecka, 31 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  Самиот наслов ги кажува правилата на темава.
  Поставувајте слики од вашата нарчана храна и напишете од каде е нарачана/порачана :)
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  Дан е слична темава со Поинаков фемина инстаграм, или :?:
   
  На buba4e89 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  Слична е :nod:
  Али тука ќе ставаме слики од нарачана/порачана храна.
  Ако темичката е глупичка префрлете ја во корпичка :D
   
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  Аха, е па како сакате
  За мене ништо не е проблем :D
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.836
  Пол:
  Женски
  И така во другата тема се става и нарачана храна, нема потреба да се отвара посебна тема и за тоа.
   
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема. Поинаков фемина инстаграм.
   
 7. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  Бришете тогаш :rofl:
   
 8. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  Темава е во ред според мене. Би сакала посебно да гледам порачана храна и ако ми изгледа нешто добро да си порачам и јас. Во другата тема колку што знам се ставаат слики од ресторани,кафичи.
   
  На girl-miri, lovemme, mssuniquee и 8 други им се допаѓа ова.
 9. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  2.036
  Допаѓања:
  19.306
  Пол:
  Женски
  Слики од нарачана храна слободно во Поинаков Фи ставајте. Нормално да напишете од каде е купена храната. Бидејќи нема слики, темата оди во канта
   
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.121
  Допаѓања:
  76.431
  Пол:
  Женски
  Па заклучете ја. Тема во канта, а ја има во најактивни нови теми. :D
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 11. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  Тоа дека јас ја отворив.
  Све наопаку како мене :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
 12. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  ^ Важно в канта е :D
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.