1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата соба пρеκу слиκи

Дискусија во 'Дом' започната од 4rever.unique, 1 јуни 2014.

  1. 4rever.unique

    4rever.unique Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2014
    Пораки:
    398
    Допаѓања:
    224
    Земете го апаρатот во ρаκа и слиκнете ни ја вашата соба. Не се сρамете од тоа деκа вашата соба е можеби неуρедна, имајте на ум деκа повеќе од половина на фоρумџиκите собите им се κаκо бомба да паднала. Тоа воопшто нема да го гледаме и дисκутиρаме во темава. Епа луѓе ајде да ги видиме вашите соби :D
     
  2. irena.1

    irena.1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 ноември 2012
    Пораки:
    4.358
    Допаѓања:
    21.331
    Пол:
    Женски

    Имаше некоја слична тема и нешто многу не се разви. Нешто луѓево не се за себе разоткривање. Не станува збор дали собата е уредна или не. Тука за разоткривање на сопствениот идентитет. Сепак на форумов дискутираме и за поинтимни работи. Јас лично не би објавувала слики од својот простор во кој живеам.

    п.с треба да почнеш од себе. Објави прво ти слика, дај пример ;)
     
    На Twinkles, Saricko и Anabelle.Amorette им се допаѓа ова.
  3. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Со оваа тема само може да си ја загрозиме приватноста и ништо друго!Можно е луѓе кои не познаваат лично,да не препознат и да пролистат низ мислењата.Па на крај краева сите имаат напишано мислење кои не сакаат да го споделат со оние околу нив.Имаат и интимни прашања.Незнам кој ќе сака да си ја слика собата и да ја стави на форум.Па и мала земја сме повеќето се знаат,ќе те препознаае некој и ајт проблеми!Темава е кроена специјално за во канта!
    П.С. Се согласувам со она што го напиша ирена.1 во П.С
     
    На sugarlips и eliesaab им се допаѓа ова.
  4. tea4e

    tea4e Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јули 2012
    Пораки:
    3.410
    Допаѓања:
    3.148
    ^^И јас се согласувам со твоето П.С :rofl:
     
  5. ceca-1

    ceca-1 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јули 2010
    Пораки:
    2.083
    Допаѓања:
    5.092
    Кога веќе збориме за приватноста,и во Модни критики приватноста е ставена на пиедестал како и во други теми(вашата шминка,вашето козметичко катче,омилените чевли...)ама ете функционираат :)
     
    На Saricko, Lella и 4rever.unique им се допаѓа ова.
  6. 4rever.unique

    4rever.unique Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2014
    Пораки:
    398
    Допаѓања:
    224
    Добρо, видов и дρуги теми во κои објавуваат многу свои слиκи па си ρеκов може нема да им пρечи, но слободно може да ја ставите темата во κанта и онаκа гледам деκа не фунκциониρа :D
     
  7. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Море би ја сликала собата, ама како бомба да паднала во неа. :rofl: Кога ќе ја потсредам ќе ја сликам, па шо? :D И големо чудо ако ме дознаат, небаре код за лансирање ракети сум пишувала. :lol:
     
  8. 4rever.unique

    4rever.unique Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2014
    Пораки:
    398
    Допаѓања:
    224
    Хахаха ме изнасмеа со ρаκетава :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: