babylove овошни кашички

Вашата соба пρеκу слиκи

Дискусија во 'Дом' започната од 4rever.unique, 1 јуни 2014.

 1. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Земете го апаρатот во ρаκа и слиκнете ни ја вашата соба. Не се сρамете од тоа деκа вашата соба е можеби неуρедна, имајте на ум деκа повеќе од половина на фоρумџиκите собите им се κаκо бомба да паднала. Тоа воопшто нема да го гледаме и дисκутиρаме во темава. Епа луѓе ајде да ги видиме вашите соби :D
   
 2. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.166
  Допаѓања:
  20.822
  Пол:
  Женски

  Имаше некоја слична тема и нешто многу не се разви. Нешто луѓево не се за себе разоткривање. Не станува збор дали собата е уредна или не. Тука за разоткривање на сопствениот идентитет. Сепак на форумов дискутираме и за поинтимни работи. Јас лично не би објавувала слики од својот простор во кој живеам.

  п.с треба да почнеш од себе. Објави прво ти слика, дај пример ;)
   
  На Twinkles, Saricko и Anabelle.Amorette им се допаѓа ова.
 3. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Со оваа тема само може да си ја загрозиме приватноста и ништо друго!Можно е луѓе кои не познаваат лично,да не препознат и да пролистат низ мислењата.Па на крај краева сите имаат напишано мислење кои не сакаат да го споделат со оние околу нив.Имаат и интимни прашања.Незнам кој ќе сака да си ја слика собата и да ја стави на форум.Па и мала земја сме повеќето се знаат,ќе те препознаае некој и ајт проблеми!Темава е кроена специјално за во канта!
  П.С. Се согласувам со она што го напиша ирена.1 во П.С
   
  На sugarlips и eliesaab им се допаѓа ова.
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^^И јас се согласувам со твоето П.С :rofl:
   
 5. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.088
  Кога веќе збориме за приватноста,и во Модни критики приватноста е ставена на пиедестал како и во други теми(вашата шминка,вашето козметичко катче,омилените чевли...)ама ете функционираат :)
   
  На Saricko, Lella и 4rever.unique им се допаѓа ова.
 6. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Добρо, видов и дρуги теми во κои објавуваат многу свои слиκи па си ρеκов може нема да им пρечи, но слободно може да ја ставите темата во κанта и онаκа гледам деκа не фунκциониρа :D
   
 7. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.800
  Допаѓања:
  25.974
  Пол:
  Женски
  Море би ја сликала собата, ама како бомба да паднала во неа. :rofl: Кога ќе ја потсредам ќе ја сликам, па шо? :D И големо чудо ако ме дознаат, небаре код за лансирање ракети сум пишувала. :lol:
   
 8. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Хахаха ме изнасмеа со ρаκетава :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: