1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата спална соба

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.a.r.s.h.i.n.e, 2 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.a.r.s.h.i.n.e

  s.t.a.r.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  28
  Постирајте слики од вашата спална (или можеби детска) соба!!! :D :D :D
   
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Имаш ваква тема:
  dom/spalna-soba-t10749/

  И дали сериозно мислиш дека некој ќе ти става слики од спална/детска соба?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.