1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата фризура

Дискусија во 'Канта' започната од RiRii, 18 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ја отворив темата за да кажиме какви фризури ни стојат(може и со слика) односно фризура која што најчесто ја практикувате!Секојдневни и нели свечени фризури за свадби..др прослави.
  Ако темата е дупла затворете ја
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.