Вашето/вашите омилено/омилени смајлиња Ч)

Дискусија во 'Канта' започната од simpaticnaa, 4 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Кои е ваштето омилено смајли/смајлиња..?
  Моите: :D :wasntme: :hug: 8)
   
 2. Srekichka

  Srekichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  39
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.527
  Допаѓања:
  51.186
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.