1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашето запросување

Дискусија во 'Канта' започната од sj *O*, 7 јуни 2022.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sj *O*

  sj *O* Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2016
  Пораки:
  1.127
  Допаѓања:
  2.967
  Пол:
  Женски
  Не знам дали ја има темава, не можев да најдам ваква но ако ја има слободно нека оди во канта.
  Инспирирана од темите "Како се запознавте со вашата љубов?" и мојата прва отворена тема "Како знаевте дека тој/таа е вистинската личност за вас?", решив да ја отворам мојата втора тема за тоа како ви беше поставено/сте го поставиле "судбоносното прашање" (fingers)8-|:inlove::l:
   
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.674
  Допаѓања:
  22.395
  Пол:
  Женски
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  Ау не, рано е за тоа. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Srckata28 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.