Вашето милениче е....

Дискусија во 'Дом' започната од Dog-lover, 25 март 2013.

 1. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.738
  Пол:
  Женски
  не видов ваква тема ако има слободно канта.. :D
  моето милениче е :
  -хиперактивно :D
  -лакомо
  -снаодливо
  -спанко.. :D
  -немирно
  -дебело.. :lol: ..................
  па какво е вашето милениче :?: .. :D
   
 2. popi

  popi Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  63
  - немирно
  -палаво
  -хиперактивно
  -неуморно
  -досадно :D
  -гризач

  многу живо со мили очиња :inlove:
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  835
  Имагинарно ;(
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.984
  Пол:
  Женски
  Разгалено.
  Ама ептен!
   
 5. Nefertitii

  Nefertitii Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  239
  The same :)
   
  На AnaKarenina му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  292
  Моето и на дечко ми милениче е:
  -големо
  -бело
  -дебело
  -лигавеш
  -срцкасто мече
  -голем галеник
  -голем гурман :D
   
 7. Chunga-Lunga

  Chunga-Lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  37
  Моето милениче е: најсакано, лакомо, спанко, тврдоглаво, дебелко, дружељубиво и желно за девојка :D
   
 8. fificaaa

  fificaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  409
  Пол:
  Женски
  Моето милениче е : малечко , досадно , дебело , тврдоглаво , разгалено , смотано , најсакано , најубаво ... :inlove:
   
 9. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.886
  Допаѓања:
  26.519
  Пол:
  Женски
  Одлична тема!! :inlove:
  Моето е..
  - разгалено
  - полничко :wasntme:
  - слатко
  - раздвижено
  - портокалово
  - трчачко-по-топчиња
  - најсовршено на свет
  :*
   
 10. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.039
  -умно
  -вечно гладно
  -хиперактивно
  -највесел
  -секогаш расположено за игра
  -мачко мразач
   
 11. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  -најубаво
  -најмило
  -најразгалено
  -најстрвно
  -најчувар
  -најпаметно
  -најголем мачкомразач
  -моја душа, бебе, стока, свиња, мече, сонце...
  -најдосадно
  -најмрзливо
  -најинат
  Она е се, само обична кучка не.
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 12. tami1

  tami1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  41
  -Разгалено :wasntme:
  -мрзливо
  -палаво :hai:
  -спанко |-)
  -дебело
  -најубаво :inlove:
  -вечно гладно
  -расположено :dance:
  -немирно :nod:
   
 13. russia7

  russia7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2011
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  504
  Трудно.
   
  На Lella и mims-89 им се допаѓа ова.
 14. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  2.626
  Мојот мачор е..

  -намќор
  -одмаздољубив
  -нарцис
  -дебел

  Нон стоп велам, да не беше толку најубав и најзло, немаше да го сакаме. :D
   
 15. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.886
  Допаѓања:
  26.519
  Пол:
  Женски
  Најубаво :inlove:
   
 16. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.388
  Моето веќе по познато кученце Ричиела-Ричи е...
  -слатка кавгаџика,
  -премногу разгалена,
  -голема плачка,секако и многу многу убава. :*

  Мојот мачор Хепи е...
  -душичка, :*
  -толку малечок,
  -многу интелегентен бидејки си ја отвара и затвора врата :D искрено се зачудив,
  -најголем немирко,ама ако и двајцата неизмерно си ги сакам....
  И да не заборавам нема милениче кое не е убаво и слатко без разлика дали е мое или нечие сите се мали душицки со огромна душа која е полна со невиност,чистота и љубов...
   
 17. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  938
  Допаѓања:
  766
  Моето милениче е ...

  -најмило
  -многу паметно и итро
  -дебело
  -напаленко (овој период посебно)
  -секогаш гладно и спремно се да проба да јаде
  -ептен разгалено
  -немирно
  -упорно
   
 18. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Моето милениче е
  * женкар :D
  *мило(кокошките кај него спијат во куќарката понекогаш) :D
  *големо
  *страшно
  *паметно
  *дарежливо
  * вредно
   
  На Slatkarka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  најубаво,најпапетно и шо е најважно НАЈСАКАНО/. :D :D
   
 20. Brennan15

  Brennan15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  27
  Паметно
  Енергично (надвор)
  Сакано
  Најубаво
  Мрзливо (дома)
  Разгалено
  Упорно
  Мило
  Суштество што обожава деца, храна и шетање
  Лакомо :D