Вашето најслатко сексуално доживување

Дискусија во 'Канта' започната од tea94, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки :)

  Овде можете да го кажете т.е. да го опишете вашето најслатко сексуалнож доживување :$
  Јас сеуште не сум го имала ниту првото сексуално искуство,па сакам да слушнам некои ваши доживувања. :)
  Инаку имам 17 години ..
  Доколку има слична или иста тема,слободно споете ја ! ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.056
  Допаѓања:
  48.358
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.