1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашето омилено чоколадо

Дискусија во 'Канта' започната од angel4e121, 7 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  На форумот гледам дека многу сакате чоколада па кое е ваше омилено чоколадо???
  Јас најповеќе сакам choco biscuit.
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.