1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашето омилено јадење!?

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од Alesii, 1 март 2012.

 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Моето омилено јадење е гиро и хамбургер од 7!!
  Се надевам дека нема ваква темаа ,ако има одма клуч :!:
  Кое е вашето?
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
 3. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Мое најомилно јадење е пицата.. Ммм ја обожавам :D
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bel-Golub

  Bel-Golub Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  48
  омилено ми е белото месо и секакво негово приготвување и пица се разбира
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bel-Golub

  Bel-Golub Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  48
  омилено ми е белото месо и секакво негово приготвување и пица се разбира
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Имам две омилени јадења.
  - Пица
  - Риба
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Тавче гравче,пица,донер,чоколадна торта,риба,бело месо,мусака..
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  Гиро,пита,пица, ,палачинки,полнети бамбарки,динстано место со кромпири... :inlove:
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. machhe

  machhe Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  951
  ПИЦАААА!
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.364
  Допаѓања:
  2.470
  Пол:
  Женски
  скара бе братчее уффф и брза храна
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.370
  Допаѓања:
  9.306
  Пол:
  Женски
  Сарма, Спанаќ..
   
  На Еме 22 и Animali им се допаѓа ова.
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.133
  Допаѓања:
  76.493
  Пол:
  Женски
  Ќофтиња! :D
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Риба на скара, со прилог варен зеленчук и микс сезонска салата. Убавини... :)
  Може и некое пинџурче.(fingers)
   
  На Еме 22, KuklickaMoja, Lovelybaby<3 и 5 други им се допаѓа ова.
 14. Osamena devojka

  Osamena devojka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  438
  Допаѓања:
  3.411
  Пол:
  Женски
  Pica hamburger zelnik sarma
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. smile:)

  smile:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2019
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  2.644
  Пол:
  Женски
  Лазања
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.191
  Допаѓања:
  19.877
  Пол:
  Женски
  Гиро
   
  На Еме 22 и Kjutche им се допаѓа ова.
 17. Angelopus

  Angelopus Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  111
  Пол:
  Машки
  Шпагети,Пица,Мусака
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Love 83

  Love 83 Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  1.587
  Допаѓања:
  31.694
  Пол:
  Женски
  Марула и грозје
   
  На Еме 22 и Angelopus им се допаѓа ова.
 19. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.191
  Допаѓања:
  19.877
  Пол:
  Женски
  Тафче гравче.
   
  На Еме 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Еме 22

  Еме 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Женски
  Тестенини со сосови на база домати ,пилешко во кари сос и зелени салати