1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваше мислење.....

Дискусија во 'Канта' започната од Nekoja.devojka, 11 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nekoja.devojka

  Nekoja.devojka Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Јас имам слабо тело. Значи не сум дебела,ама немам стомачни и се тие работи. Дали да полнам да вежба,ако не за слабеење барем за витко тело со стомачни,бидејки сепак иде лето??? :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Пред да отвараш теми, прво разгледај по форумот какви теми постојат, и сигурно таму ќе најдеш место да го поставиш соодветното прашање.
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Мое мислење е да прелисташ низ темите и ќе си најдеш соодветна за прашањево.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.