1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот мобилен телефон

Дискусија во 'Канта' започната од eli25, 26 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  Колку го користите?Со кого најмногу зборувате?Дали ви е битно да е марка,со камера ,wi-fi,или пак обичен кој само ќе ве служи?Каков мобилен имате? :)
   
 2. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  mene mi e vzno da e ubav telefonot na izgled da ima jaka kamera blic wi-fi i seee drugo
  zosto ke ti e obicen telefon ???
   
 3. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  мона не ни ја дава сликата да ја видиме :( а за да не ти се развлекува кога ќе ја местиш сликата ,нели ја дава во квадратче.е тоа квадратче влечи го со прстите во хоризонтала ,накај десно, се додека не ја смалиш сликата скроз.незнам дали бев јасна :?: пробувај ќе се снајдеш ,јас имав еден самсунг на тач и така правев ;)
   
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Редактирав,сега се гледа веројатно.Ааа,таа опција одамна ја разгледав,цел телефон го расчепкав,повеќето слики се добри,ама ств. ме нервира некоја убава слика ко ќе сакам да ставам ми испаѓа или преголема или премала па треба да ја зголемувам/намалувам. :envy:
   
 5. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.000
  Допаѓања:
  198.803
  Пол:
  Женски
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  Аме не е баш иста.тука си ги ставаме и нашите лични телефони плус ;)
   
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Се прашувам што следно ќе треба да сликаме, нашиот шпорет изгледа |(
   
  На Zaljubena111, la-chicka, Annath и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  никој не бара ништо да сликате можете од нет да ставите,никој не бара да читате теми шо не ви се свиѓаат па да мрчите.и прочитај ја темата |(
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ели, немој да се лутиш, ама стварно нема потреба од темава. Темата што ти ја посочи Аннатх е иста како твојата само што е поопширна, и во неа си кажуваме какви телефони имаме.
   
 10. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Ели, Ким ти даде одговор на моето мрчење ;)

  И да, темата е иста ;)
   
 11. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  абе дечки какво лутење :lol: зашо да се лутам? само ме нервира некој одма мора да се јави за да се прави паметен,само чека нова тема и -оп ]:) ете го.ако сакате преместете ја ,избришете ја темава ич не ми смета,не ми зависи животот од неа :P ваша е одлуката
  сесилија се надевам полна ти е душичката за денес :rofl: ако ова те исполнува -ок |(
   
 12. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Ели, полна ми е, да ти кажам ќе си излезам од кожа од радост :rofl:

  п.с. за жал не секогаш ми е сфатена поентата на моите постови, ама се навикнав веќе :wasntme:

  Некои луѓе разбираат само ако им објасниш со убаво, а вака на шала мислат дека си против нив, но тоа е за во друга тема.

  Како и да е, Ели, имај убав ден, ми ја исполни душичката душо :fubar:
   
 13. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.694
  Допаѓања:
  121.939
  Уопште не мислам дека имш нешто против мене пошо не се замарам до таа мера .и нема потреба овие работи да се сфаќаат превише озбилно форумот е за забава ,ама кој како си сфатил. ;) и несакам повеќе да ти реплицирам ова е глупост-за мене,да си докажувам сили со некој што не го знам. :!: позз имај и ти убав ден :rock:
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
  Како што е кажано има веќе ваква тема. Нема никаква разлика во дискусијата, само ќе се повторуваме.
  Модераторот ќе ја среди темата и толку е.
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.