1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот најголем страв?

Дискусија во 'Канта' започната од Anie93, 2 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anie93

  Anie93 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2016
  Пораки:
  1.438
  Допаѓања:
  3.886
  Пол:
  Женски
  Од што се плашите во животот и како се соочувате со стравот? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.