Вашиот омилен дезодоранс e...?

Дискусија во 'Парфеми' започната од Alesii, 10 март 2012.

 1. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.670
  Пол:
  Женски
  Девојки, едно прашање
  Дали некоја од вас го има видено во некоја продавница дезодорансов?
  Омилен ми беше ама сега никаде не можам да го најдам... ;(;( res_c299623ef66bdf363c61bdbc74ee4d25_450x450_ahmj.jpg