Вашиот омилен дезодоранс e...?

Дискусија во 'Парфеми' започната од Alesii, 10 март 2012.

 1. GoldenValery

  GoldenValery Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
  Rexona ..дефинитивно

  [​IMG]
   
 2. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.319
  Допаѓања:
  3.160
 3. The.dreamer

  The.dreamer Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  7
  Rexona is the best
   
 4. lara-s

  lara-s Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  9
  lady speed stick
   
 5. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.544
  Пол:
  Женски
  B.U розевиот ми е најубав :)
   
 6. B.Waldorf

  B.Waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  33
  Бију хипи, She is sweet :)
   
 7. iva85

  iva85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  26
  BU hippi. :inlove:
   
 8. SEKSI.BARBI

  SEKSI.BARBI Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  41
  мојот Омилен FA :clap:
   
 9. nicenicegirl

  nicenicegirl Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  11
  Play boy, rock :)
   
 10. hehehe

  hehehe Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  52
  Rexona дефинитивно! :)
   
 11. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  961
  Пол:
  Женски
  Moментално користам Фа, а инаку Рексона ги користам секогаш и најдобри се. :)
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.611
  Допаѓања:
  18.978
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 13. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.054
  Допаѓања:
  7.987
  Пол:
  Женски
 14. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.703
  Допаѓања:
  4.753
  Пол:
  Женски
  B.U црниот и C-thru :D
   
 15. kumalisa

  kumalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  74
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 16. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.536
  Моментално омилен.
  [​IMG]
   
 17. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
 18. Lady17

  Lady17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 19. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
 20. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.091
  Мојот омилен :inlove:
   

  Прикачени фајлови: