1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот последен фацебоок статус

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Ајде да видеме кој е последниот статус што сте го објавиле на фацебоок...Па и не мора да е последен :lol:
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.163
  Допаѓања:
  23.015
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема, читајте малку пред да ги отворите темите, оваа треба да се заклучи ! ;)
   
 3. rebeca

  rebeca Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  30
  може линк од дупликат темата?
   
 4. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.163
  Допаѓања:
  23.015
  Пол:
  Женски
  Се извинувам, ти немаше отворено тема последен статус на фејсбук? :?:
  Сега гледам дека си редактирала, зато јас напишав дека има дупла тема
   
 5. rebeca

  rebeca Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  30
  Да бидејки ја редактирав мојата levly отвори иста како мојата пред да ја редактирам ама нема веза.... :)
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.163
  Допаѓања:
  23.015
  Пол:
  Женски
  Епа тогаш можи темата да функционира :lol:
  мој последен статус е:

  Гордоста пред се ! ;)
   
 7. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Па така многу луѓе можат да не препознаат.
  :Down: :Down: :Down: за темава.
   
  На glow му/ѝ се допаѓа ова.
 8. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.420
  Ако некого не сакаш, немој да го лажеш дека го сакаш. Но, ако вистински го сакаш, кажувај го тоа почесто. Луѓето забораваат...
   
 9. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  Се согласувам! Не би ставила мој статус тука, посебно не последен! :!: Ама, на кој не му пречи да биде откриен слободно нека стави.. ;)
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Розите се зелени,
  јагодите се жолти,
  темата е глупава,
  ова нема рима,
  темата е под клуч.

  Мојот последен статус. Конкурирав со него за струшките вечери на поезија.
  Благодарам на вниманието!
  Алеее!
   
  На Peperutka90 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.