1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот појадок преку слика

Дискусија во 'Канта' започната од Guns N` Roses, 25 март 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Guns N` Roses

  Guns N` Roses Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  3.662
  Допаѓања:
  16.134
  Пол:
  Женски
  Појадокот сметам дека е најважниот оброк во денот, преку кој организмот се обезбедува со потребната енергија, а со тоа се обезбедува поголема продуктивност во текот на денот. Верувам дека сите сме запознаени со бенефитите од појадокот, затоа нема да се задржам на таа тема.
  Како личност која не пропушта појадок, ми фалеше ваква тема затоа што често се случува да сум без идеја што да појадувам а верувам дека и на многу од нас.

  Прикачувајте само ваши лични фотографии, не симнати од интернет.
   
  На Cherry blossom89, Srckata28, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  2.041
  Допаѓања:
  19.372
  Пол:
  Женски
  Темата Фемина Инстаграм е за слики од Вашите јадења. Нема потреба да се дуплираат темите
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.