Вашиот прв секс

Дискусија во 'Секс' започната од Mimi, 13 ноември 2009.

 1. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  168
  на 16г.и 10 месеци,значи скоро 17...најубавото искуство на светов и никогаш нема да се каам што најдов некој прекрасен како него..и уште ни трае врската и дај боже да биди така.Патем јас се придржувам до правилото со еден и единствен да си останам..Но ништо не се знае ако во иднина не ни оде врската не е лошо да се има и втор и трет.. :rofl:
  Тој секогаш ми ветуваше дека ќе биде со мене до крај бидејќи многу го разнежни тоа што ми е прв..Можи да е старомоден но тој сака да си биди со женска што освен него никој друг ја нема поминато,а мене тоа ми одговараа :lol: :lol:
   
 2. onaaa

  onaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  0
  na 16 i 5 meseci bese prekrasno i ne me boleso mnogu :P
   
 3. stefu6ka

  stefu6ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  zaedno sme 2 ipol godini i vrskata ni e super ni vo posledno vreme navali na sex ko ludak haha :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Еј,две години..Мила,девојките плачат да имаат врска како твојата...Побрзај пред тој да почне да ги шири своите телесни течности настрана :!:
  Мисла,сепак се е до тебе,како сакаш ти..Мојот совет е добронамерен! ;) :*
   
 5. stefu6ka

  stefu6ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  hehehe me nasmea :):) no i jas mislam deka ce go storime toa denovive se dogovorivme vece ajde pa ke ti kazam kako bese :)) :*
   
 6. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.659
  Допаѓања:
  9.699
  Пол:
  Женски
  ^^
  па доволно време сте заедно, веројатно се познавате многу добро. Добро ти кажа mysterious ;)
   
 7. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Ајде,ајде..Тука сме за да се бодреме меѓусебно! :D
  Мала шега :)
  Сепак,мило ми е што мислиш така! ;)
   
 8. jarec07

  jarec07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Najprvo zdravo i pozdrav do site i sekako da kazam deka se vozdrzuvav dali da pisam ili ne bidejki ovde na sajtov ne poznavam nikoj no ete se resih,temata mi se dopadna i me privlece bidejki i jas imav problem pred prviot odnos,a isto so drugarkite.
  znaci vaka mojot prv odnos go imavna 16ipol godini de4ko mi mi rece koga ke bides ti spremena togas i masko kako masko si bara si saka i ednas mi rece "aj vikendov" mu rekov "dobro" dojde vikend me fati trema,strav nisto otkazavme ednostavno barav pricina i izlez za da ne dojdam do toa na dogovorenoto.I edna vecer se se sluci spontano bevme izlezeni pa kaj nego doma i baknuvanje ova ona nezni zborovi i dojde taka spontano.Moe mislenje e deka podobro e spontano :)
   
 9. stefu6ka

  stefu6ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  hehe pa da dovolno sme zaedno se poznavame predobro zatoa sto od mali noze sme zaedno posto negovata sestra mi e najdobra drugarka i sekogas zaedno sme haha taka da nema so da mislam :) pa ce mi soopstam kako bese
   
 10. stefu6ka

  stefu6ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  vi vetiv deka koga ce go storime toa ce vi kazam pa ajde da kazam bevme spremni da go storime toa i vo posleden moment razmislivme deka sum premlada da imame sex taka da resi deka treba da pocekame barem uste 1 god mn mi znaci sto ima razbiranje kon mene....presrekna sum :):)
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  ^ Да ти кажам (можда малце касно се уклучувам на темава), ама дур ги читав претходните коментари планирав да ти пишам да не го правиш тоа бидејќи навистина имаш време.
  Кога почнав да го читам последниов твој пост си помислив дека веќе си го направила ТОА, но кога веќе го дочитав до крај, сакам да ти кажам дека ми е мило што не си го направила.
  Не се брзај ;)
   
 12. bibuwe

  bibuwe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  dobroo ee sto ne si go napravilaa toaa... veruvajj dekaaa.... kolku i da te saka akoo po moderen ke te sutnee....
  i poslemmm ke si imas ti problemi mala siii a sepakk nekoj ti go unistil ona sto ti e dragocenooo
   
 13. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Дечки уф моето прво искуство неодамна се случи нема еден месец и сум баш среќна бидејќи знам дека нема да се каам што се случи таа голема работа баш со него. Со дечко ми одеме веќе една година иако не сме од ист град , издражуваме некако. Mене ми беше мн убаво лелееее сакам пакк едвај чекам да го видам пак :$ :$ . Додека да дојдеше до тоа кутриот тој се изнамачи со мене, ама се случи , не крварев одма туку после неколку минути и исто така и на вторио пат имав пак крв. Ме болеше ама не кој знае колку , ама само првиот пат после веќе не :) Kај мене се случи така што јас седнав врз него бидејки во онаа лежечката позиција никако не можеше да се случи нз зошто ...уфф сега се потам кога ќе ми текне колку се изнамачивме ама вредешееееееееееееее.... :inlove: Го сакам :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. stefu6ka

  stefu6ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  hehe znam deka e dobro sto ne sum go napravila toa a za sutnuvanje ne mi se veruva na 25 avgust pravime 3 god taka da tesko deka ce me sutne premnogu se sakame pa resivme da pocekame malku :)) sepak fala na sovetot
   
 15. bibuwe

  bibuwe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  abe sepak maskoo ee super neka vi se so srek ai uste mnogu da si idetee...
  vo skeoj slucaj nistoo...
  poveli i drugpatt ;)
   
 16. Silverty

  Silverty Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2009
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  девојки јас на пример одам со дечкото 2 месеца,оваа љубов ми е од соништата ,сакам некој за прв пат така искрено а и ми е возвратена..На темава ''секс'' многу пати сме се зафркавале на муабет,јас знам како да му ја подгреам атмосферата и после да се повлечам а него го оставам така загреанко.Се уште сум девица ама зборот ми беше дека толку многу ме привлекува тој и едноставно уште во првиот месец почувствував дека тој е вистинскиот,ја сакам таа работа со него и што и да биде понатаму нема да жалам зашто е со него, бидејќи му верувам сега и за мене тој е достојниот.Ама сепак ги влечкам работите ги скратувам задоволствата зашто само 2 месеца поминаа и викам да чекам уште а незнам што чекам :D Незнам јас воопшто не се плашам како ке биде првиот пат,тој иако е на мои години има големо искуство и многу е стабилен што тоа ми е прекрасно и некако едвај чекам,мислам тоа ќе не зближи уште многу повеќе и се ќе биде натаму големо уживање,ама ајде првиот пат сите викаат да не брзаме и ке влечкам колку што можам па кога ке ми се скинат жиците ќе се препуштам..Вие имате ли некое мислење,за тоа што би правеле ? :):)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.619
  Ако навистична чуствуваш дека тој е вистинскиот и ако тој те сака и почитува, се покажал достоен за тебе, те советувам да го направиш тоа :)
   
 18. simonceee

  simonceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Јас мојот прв секс го имав со мојот сегашен дечко со кој сум во врска 5 години и седум месеци.Прв пат имавме кога одевме 6 месеци,а пробувавме 5 6 дена.мене ич ама ич не ме болеше затоа што многу време пробувавме.инаку и на мене не ми течеше крв воопшто.мислам дека сето тоа е од тоа што прбувавме долго време по малку.Ви препорачувам да го направите од првпат. Инаку и јас се плашев на почетокот и не бев сигурна и психички подготвена ама сега ми е супер.Мислам дека за тој чекор ние девојките никогаш нема да бидеме целосно подготвени и опуштени ама вреди да се проба)))))
   
 19. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  Мислев и очекував нешто фамозно, фанфари, романтики, страст... но кога се случи КАТАСТРОФА :x :doh:
  Ниту крв, ниту бутур, ма ништо, само што се осеќав мноогу чудно и глупаво, и сакав што побрзо да си избегам дома.
  Ниту вистинската личност, ниту вистинското време...

  Не дека се каам за нешто, мораше да се случи кога тогаш но да ми е овој памет би почекала малце поише а и подобро би го бирала партнерот. Но тоа е кога ќе те удрат хормоните во глава, и мислиш дека се што лета се јаде :| нормално е да направиш и по некоја грешка, но ништо страшно живот тече и даље. ;)
   
  На SuchaLady му/ѝ се допаѓа ова.
 20. FionaE

  FionaE Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите ;) Многу често сум на сајтов но дури сега се регистрирав...Сакам да ве прашам нешто...пред некој ден го имав првиот сексуален однос со дечко ми,многу ме болеше и многу крварев ( МНОГУ, МНОГУ значи исто како да ме заклал) и еве неколку дена после тоа исто така крварам по малку...ме фака паника... на тие што кажав ми велат дека е нормално но крв и после 4 дена????? :worried: