Вашиот стил во средно

Дискусија во 'Мода и стил' започната од tessie, 24 јануари 2013.

 1. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.588
  Пол:
  Женски
  Пантолони униформа пудра малце кармин и не знам до тогаш ништо не се знае :D:D
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.409
  Допаѓања:
  48.829
  Пол:
  Женски
  Јас немав ниедно парче облека во боја што не е црна, или евентуално бордо или некоја слична темна. :D
   
  На Sanjichka007 му/ѝ се допаѓа ова.