1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот хит на денот?

Дискусија во 'Музика' започната од black-angel, 21 декември 2009.

 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.627
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  кој е вашиот денешен хит?

  мене ми е Opeth-in my time of need
   
  На Оленка*, Jordanovska-K, francais и 5 други им се допаѓа ова.
 2. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Мене хит ми е Billy Ocean - when the going gets tough...
  Песната е стара ама моментално ми е невиден хит!
   
  На rozy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  Forever in a day-Тоше
  Прва песничка што си ја слушам од сабајле кога станувам... :)
   
  На tamara08, rozy и Mackaaaa им се допаѓа ова.
 4. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  Lady Gaga- Bad Romance :)
   
  На blosson, mirindaa, rozy и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Taurus08

  Taurus08 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  5
  Natalie Imbruglia - Torn:)
   
  На Roxanne, teddi, An.N и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Aphrodite

  Aphrodite Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Tokio Hotel -Forever now
  Cinema Bizarre - Lovesongs (the kill me)

  <3<3<3

  Pozdrav4e
  Ane :3
   
  На чупето* и citiesinflames им се допаѓа ова.
 7. mimaa

  mimaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Lady Gaga-Bad Romance :P i Michael Jackson-I just can't stop loving you
   
  На AnGeL4e009, Mackaaaa и johnny-bt им се допаѓа ова.
 8. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.987
  Sussane & The Magical Orchestra - Love will tear us apart 8)
   
  На Mrs.Lara му/ѝ се допаѓа ова.
 9. maja1083

  maja1083 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  lucy silvas- what you are made of...Ja obozavam
  yohanna-is it true
  rihanna-russian rulete
   
  На Anna02 и BlackCatt им се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Сонце не ме грее - Влатко Лозаноски
   
  На RockNroLLGirL, AnGeL4e009 и M.laDy им се допаѓа ова.
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
  Ljubavi- Zeljko Joksimovic
   
  На AnGeL4e009 и rozy им се допаѓа ова.
 12. mKdevojce

  mKdevojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.940
  Допаѓања:
  13.845
  Black Eyed Peas - Boom boom pow
   
  На AnGeL4e009 и rozy им се допаѓа ова.
 13. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  You can leave your hat on :)
   
  На tamara08 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. gwen

  gwen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  81
  На AnGeL4e009 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Just.Be

  Just.Be Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  5
  Мiley Cyrus-The Climb
   
  На blosson, AnGeL4e009 и rozy им се допаѓа ова.
 16. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Meet me halway i broken strings :)
   
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.647
  Допаѓања:
  149.465
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Dust in the wind - Kansas
   
 19. radiokissdelcevo

  radiokissdelcevo Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Hallelujah - Alexandra Burke
  како смирува, чудо некое :)
   
  На fox.megan и tamara08 им се допаѓа ова.