1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашите Нокти !!

Дискусија во 'Канта' започната од TeaRock, 31 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  Барав вакваа тема но немаше резултати .. ако е копирана избришете ја !
  Иначе тука може да поставувате слики од вашите нокти ...
  Може да се постават 3 слики со различни лакирани нокти..
  Забрането е да поставувате слики од интернет ..
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.513
 3. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  sorii ne ja vidov
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.