Вашите Нокти !!

Дискусија во 'Канта' започната од TeaRock, 31 мај 2012.

 1. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  Барав вакваа тема но немаше резултати .. ако е копирана избришете ја !
  Иначе тука може да поставувате слики од вашите нокти ...
  Може да се постават 3 слики со различни лакирани нокти..
  Забрането е да поставувате слики од интернет ..
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.490
 3. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  sorii ne ja vidov