Вашите веѓи

Дискусија во 'Канта' започната од Xepp, 11 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  426
  Ја отворив оваа тема бидејќи не наидов на ваква.
  Значи овде можеме да коментираме се за веѓите.Какви се вашите веѓи,на која година почнавте да се чупате,ги исцртувате ли веѓите? :)
  И секако по некој совет плус :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.483
  Допаѓања:
  50.751
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.