Вашите моментални чувства преку песна

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Danai4, 5 април 2013.

 1. Danai4

  Danai4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  37
  Бидејќи има тема-Вашите моментални чувства преку слика,ми дојде инспирација да отворам и вашите моментални чусства преку песна :)
   
 2. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  110
  На kala21 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  769
 4. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.350
  Допаѓања:
  3.267
  Пол:
  Женски
 5. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  110
 6. Skyfall

  Skyfall Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  1.238
 7. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.350
  Допаѓања:
  3.267
  Пол:
  Женски
 8. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.384
 9. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
 10. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.637
  Допаѓања:
  19.330
  Пол:
  Женски
 11. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.487
 12. TSS

  TSS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  394
 13. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  769
  На TSS му/ѝ се допаѓа ова.
 14. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  760
  Допаѓања:
  3.273
  Пол:
  Женски
 15. kitty267

  kitty267 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2013
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  51
 16. ivana0

  ivana0 Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
 17. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  733
  Пол:
  Женски
 18. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.768
  Допаѓања:
  14.930
  Пол:
  Женски
 19. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  196
 20. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  576
  GUNS 'N ROSES- COMA
  Now I feel as if I'm floating away
  I can't feel the pressure
  And I like it this way :)