Вашите моментални чувства преку песна

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Danai4, 5 април 2013.

 1. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  7.654
  Пол:
  Женски
 2. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.358
  Пол:
  Женски
 3. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.068
  Допаѓања:
  13.476
  Пол:
  Женски
   
  На Purplelilac и Animali им се допаѓа ова.
 4. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
 5. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.358
  Пол:
  Женски
 6. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.358
  Пол:
  Женски
  :makeup::d:(hollest)
   
  На popeto му/ѝ се допаѓа ова.
 7. popeto

  popeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  1.521
  Пол:
  Машки
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  9.418
  Пол:
  Машки
   
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Feminka192

  Feminka192 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2017
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  2.490
  Пол:
  Женски
  It was only just a dream :angel:
   
 10. Realist1

  Realist1 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 11. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
 12. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.068
  Допаѓања:
  13.476
  Пол:
  Женски
 13. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  3.089
  Пол:
  Женски
 14. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.068
  Допаѓања:
  13.476
  Пол:
  Женски
  I don't care if it hurts
  I wanna have control
  I wanna a perfect body
  I wanna a perfect soul...

   
 15. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Машки
   
  На Flower.D и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 16. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.292
  Допаѓања:
  45.461
  Пол:
  Женски
 17. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
 18. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
   
  На Outlook му/ѝ се допаѓа ова.
 19. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
 20. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  38.975