1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашите нокти преку фотографии

Дискусија во 'Канта' започната од gnr-Forever, 19 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gnr-Forever

  gnr-Forever Активен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  Проверив и мислам дека темата не е дупла. Може да постираме слики од нашиот маникир во моментот, како најмногу сакаме да се лакираме, какви дизајни и слично. Постирајте слики најдобро лично од вас :D
  Jас подоцна ке ставам слики од моите израбоки :$
   
 2. Antoninaaa

  Antoninaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  4.536
 3. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  темава веќе постои
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.